Рош га-Шана 2022 в місті Умань

Враховуючи війну, що була розв’язана Російською Федерацією проти України, паломництво на Рош га-Шана у 2022 році відбуватиметься в надзвичайних умовах.

Паломники повинні з розумінням віднестися до заборон, передбачених чинним законодавством в умовах війни та обмеженням щодо публічних заходів та скупчення людей, транспортним чергам на кордоні та наявності обмежень пересування під час комендантської години. 

З метою забезпечення Вашої безпеки під час перебування в місті Умань, передбачатимуться жорсткі обмеження:

  • Заборона масових заходів (прохання утриматися від створення скупчень людей)
  • Обмеження території паломництва з контролем входу з металодетекторами та черги при доступі на територію (аналог перевірки в аеропортах)
  • Заборона переміщення зброї та вибухових речовин
  • Заборона використання піротехнічних засобів
  • Заборона в’їзду транспорту до зони паломництва
  • Заборона продажу алкоголю
  • Заборона торгівлі сувенірною продукцією
  • Впровадження жорсткої  пропускної системи на територію паломництва
  • Відключення мобільних телефонів при потраплянні у зону паломництва

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що під час пересування та вулицях та перебування в громадських місцях потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на дію «Комендантської години» з 23-00 до 05-00.

Заборонено перебувати на вулицях та інших громадських місцях з 23-00  вечора до 5-00 години ранку окрім слідування до укриття під час повітряної тривоги.

За порушення комендантської години до порушників буде застосована адміністративна відповідальність у вигляді штрафу з подальшим примусовим видворенням з України та застосуванням заборони в’їзду на 3 роки.

Обов’язковою є оплата комунальних послуг (боргів) власниками нерухомості. Детальніше за посиланням...

Обов’язковою є сплата кожним паломником туристичного збору. 

Рішенням Уманської міської ради №1-18/8 від 19 липня 2021 року було затверджено ставки туристичного збору, що повинен бути сплачений громадянами України, іноземцями, а також особами без громадянства, які прибувають до Умані, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі). 

За погодженням з громадою, ставка туристичного збору на час святкування Рош га-Шана у 2022 році складає 1300 гривень за одну особу за увесь час святкування.

Діти (до 18 років) звільнені від сплати туристичного збору. 

Сплатити туристичний збір можливо за даним посиланням 

З метою відвідання міста Умань у 2022 році кожен паломник повинен зареєструватися за даним посиланням

Після реєстрації Ви отримаєте документ, що буде підтверджувати Вашу мету відвідання України на виконання вимог щодо перетину Українського кордону.